showjumbo
Show Jumbo Türkiye, Show Jumbo Muhabbet Kuşu

Albino Muhabbet Kuşları İçin İsim Önerileri

Dünya üzerinde birçok çeşidi bulunan ve neşe kaynağı olarak gördüğümüz muhabbet kuşları evimizde misafir etmekten geri durmadığımız canlılardır. Birçok çeşidi bulunmasının sebebi bazen genetik bir sonuç olarak görülebilir. Ana başlığımızda yer alan ve adına albino dediğimiz ve insanlarda da görülen genetik bir rahatsızlık olarak bu kavram bilinmektedir. Albino dediğimiz zaman renk pigmentlerinde bulunan bir eksiklik neticesi canlı, beyaz rengin hakim olduğu bir durum içerisinde kendini bulur.

Albino muhabbet kuşlarına türlerinin vermiş olduğu ayrı bir saflık ve temizlik katan bu durum Albino kuşların tercih edilmesinin nedenlerinden biri. Evimizin bir köşesini paylaştığımız Albino muhabbet kuşları ile sürekli olarak iletişim halinde olmak muhabbet kuşları sahiplerini memnun eden bir durumdur. İletişim dediğimiz zaman, canlının belli bir isminin bulunması normal karşılanacak ve belki de bir mecburiyet olarak algılanabilir. İlginç muhabbet kuşu isimleri bu nedenle aklımıza gelen birkaç sorudan sadece biri. Albino muhabbet kuşumuza verebileceğimiz isimler ve etkili bir iletişim için yazımızı okumaya devam ediyoruz.

Albino Kuşumuz İle Etkili İletişim

Muhabbet kuşumuz ile etkili bir iletişim kurmak onunla sürekli haşır neşir olmak için bir isim yukarıda da bahsi geçtiği üzere mecburi bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Albino muhabbet kuşları diğer kuşlardan genetik olarak bir farklılığın bulunması sebebiyle, Albino muhabbet kuşunun vücut rengine beyaz hakimdir. Bu farklılığı baz alarak klasik muhabbet kuşlarına verilen isimlerden daha orijinal isimler verilebilir. Saflığın ve huzurun anımsatılması için beyaz, huzur, barış tarzında isimler verilebilir. Albino muhabbet kuşunun vücut rengi baz alınarak isim verilebildiği belirtildiği halde isim vermek için belli bir sınırın çizilmesi kabul edilemez. Bir sınır olmamakla beraber kalın bir çizgi isim konusunda karşımıza çıkmaktadır. Ortada olan ve önümüze çıkan bu kalın çizginin içeriğini öğrenebilmek için yazımızı pür dikkat okumaya devam ediyoruz.

Muhabbet Kuşumuza İsim Verirken Önemli Nokta

Bir isim verilmesi gerekliliği konumuza hakim iken; muhabbet kuşumuza isim verirken muhabbet kuşumuzun bir canlı olduğunu unutmamamız gerekiyor. Bir isim verirken muhabbet kuşumuzun onurunu incitmeyecek bir isim verilmeli. Empati yapılarak ulaşılacak bu sonuç her daim muhabbet kuşumuza isim verirken aklımızın bir köşesinde bulunmalı. Bunun neticesinde Albino muhabbet kuşu isimleri dediğimizde yukarıda da belirttiğimiz gibi; beyaz, huzur, barış, sultan, kral, prens vb. birçok isim muhabbet kuşumuza verilebilir.

  • +0
  • -0
  • 0 Derecelendirmeler
0 DerecelendirmelerX
Mükemmel! Çok Kötü!
0% 0%
showjumbo
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ