showjumbo
Show Jumbo Türkiye, Show Jumbo Muhabbet Kuşu

İzmir Muhabbet Kuşu Fiyatları

İzmir Kemeraltı çarşısı hayvan satış mağazaları izmir muhabbet kuşu üreticileri ile karşılaşma ihtimalinizin oldukça yüksek olduğu bir yerdir. Burada birçok petshop ve kuş satıcıları mevcuttur. Evcil hayvan severler burada pek çok muhabbet kuşu türünü bir arada görebilme fırsatına sahiptir.

Muhabbet Kuşları Üretimi

Muhabbet kuşları üretimini profesyonel insanların yanı sıra hobi olarak yapanların sayısı da oldukça fazladır. Kişinin en iyi dostu olan ve stres atmaya yarayan bir canlı olan muhabbet kuşlarını insanlar genel olarak evlerinin bodrumunda veya terasında beslemektedir. Hayvan severler, evcil hayvanlarıyla her gün vakit geçirerek onlarla ilgilenmektedir. Böylelikle muhabbet kuşlarıyla çok yakın iletişim kurabilmekteler. İzmir’de muhabbet kuşu pazarı bu ortama oldukça müsaittir ve kendisini bu işe adayan pek çok kişi mevcuttur.

Muhabbet Kuşu Fiyatları

İzmir’de farklı farklı ırklardan muhabbet kuşları görebilme imkanına sahip olmaktasınız. Yavrusundan gencine, gencinden yaşlısına, konuşanından, farklı renklisine pek çok kuşları burada görebilmektesiniz. Fiyatları da türden türe göre değişmektedir. Örneğin daha ilgi çekici renkte olan muhabbet kuşlarında stabil renkteki muhabbet kuşlarına göre belirgin bir artış göreceksiniz.

Yavru muhabbet kuşları fiyatları 30-40 liradan başlamaktadır. Kuşların kendine özgü birtakım spesifik özellikleri meydana geldikçe de fiyatlar bu şekilde artış göstermektedir. Fiziksel veya zihinsel engeli bulunan, hasta ve hareketsiz muhabbet kuşlarının çok daha ucuz olduğunu söylemek mümkündür.

Kuş fiyatları 30-40 liradan başlamakla birlikte 1000 liraya kadar yükselmektedir. Konuşan bir muhabbet kuşuna ev sahipliği yapmak istediğiniz zaman 500 liradan daha yüksek bir tutarı gözden çıkarmanız gerekmektedir.

İzmir Muhabbet Kuşu Fiyatları

İzmir’deki muhabbet kuşu piyasası ise 100 liradan başlayarak 1000 liraya kadar çıkmaktadır. Burada Show Jumbo tarafından birçok farklı ırktan muhabbet kuşu üretilmektedir. Show Jumbo muhabbet kuşlarının bakımları çok iyi bir şekilde yapılmakta ve kuşların eğitimleri de verilmektedir. Bundan dolayı da belirgin bir fiyat farkı görmek mümkündür. İngiliz ırkından Alman ırkına kadar pek çok muhabbet kuşu kafesleriyle birlikte satılmaktadır. Burada satılık konuşan muhabbet kuşu izmir fiyatları ise ortalama olarak 750-800 TL’dir.

  • +0
  • -0
  • 0 Derecelendirmeler
0 DerecelendirmelerX
Mükemmel! Çok Kötü!
0% 0%
showjumbo
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ