showjumbo
Show Jumbo Türkiye, Show Jumbo Muhabbet Kuşu

Muhabbet Kuşu Fiyatları Pet Shop

Oldukça gösterişli bir kuş türü olan muhabbet kuşlarının ana vatanı Avustralya’dır. 1850’li yıllardan bu yana evcilleştirilmekte olan muhabbet kuşları, evcil hayvan satın almayı düşünenlerin ilk aklına gelen hayvan türüdür.

Oldukça sevimli ve cana yakın bir kuş türü olan muhabbet kuşları aynı zamanda da oldukça güzeldir.

Muhabbet kuşları yaşadıkları eve, ortama ve aileye alıştıkları takdirde kendilerini aileden görmeye başlarlar. Hatta muhabbet kuşunuz ile ilgilenmeyi unuttuğunuz zamanlar da muhabbet kuşunuz size küser. Yalnızlıktan hiç hoşlanmayan bir kuş türü olan muhabbet kuşları, eğitildikleri durumlar da çok az da olsa konuşabilirler. Oldukça hassas ve narin olan bu kuş türünü evinize aldıktan daha sonra onun bir canlı olduğunu hiçbir zaman unutmamalı ve ona yeni doğmuş küçük bir bebeğe bakar gibi bakmalısınız. Aksi durumlar da oldukça narin olan bu canlı türü normal şartlar da yedi sekiz yıl yaşarken siz muhabbet kuşunuzun bir şeyini eksik ettiğiniz takdir de bu süreyi kısaltabilir erken ölümlere yol açabilirsiniz.

Güzel ve cana yakın bu kuş türünü pet shoplardan satın alabilirsiniz. Muhabbet kuşu pet shop, muhabbet kuşu fiyatları pet shop 2017, pet shop kuş fiyatları her yıl değişim göstermektedir. 2017 yılına girmiş bulunmamız ile birlikte yine muhabbet kuşu fiyatları yenilenmiştir. Muhabbet kuşu fiyatları 100 TL’den başlamakla birlikte kuşun cinsine kuşun özelliklerine ve yapısına göre değişim göstermek de ve 3.000 TL’yi bulan fiyatlara gelmektedir. Bununla birlikte ortalama bir muhabbet kuşu fiyatı 500-600 TL civarındadır. Unutmamak gerekir ki sadece muhabbet kuşunu satın almak yeterli olmayacaktır. Muhabbet kuşunun yanında kuşun kafesini, aksesuarlarını ve kuşa ait bir takım araç gereci de satın almanız gerekecektir.

Ev de canınız sıkılıyor, evinize neşe arıyor, hayatınıza yeni bir renk katmak istiyorsanız sevimlilik ve tatlılık abidesi muhabbet kuşlarından edinebilirsiniz. Muhabbet kuşları hem hayatınıza renk katmış olacak hem de bir canlının sorumluluğunu alarak daha da bilinçli bir birey olmuş olacaksınız.

  • +3
  • -0
  • 3 Derecelendirmeler
3 DerecelendirmelerX
Mükemmel! Çok Kötü!
100% 0%
showjumbo
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ